erguvan ajans, erguvan tanıtım, erguvan tanıtım bursa, ajans, tanıtım, bursa ajans, eosltd, eos, ltd, erguvan, bursa, konak mahallesi, eğitimciler caddesi, reklam, halkla ilişkiler, pazarlama, billboard, raket, afiş, broşür, ilan, web site, web, hosting, domain, dentatürk, gökçelik, raf, market, ak parti, kartvizit, italyan hastanesi, vatan hastanesi, medical park, reklam ajansı, bursa reklam ajansı, bursa reklam ajansları, organizasyon, maysan, mando, iskender, katalog, kitap, rehber, matbaa, baskı, tanıtım, reklamcılık, internet, açık hava
Erguvan Tanıtım
BİZ KİMİZ NELER YAPARIZ NELER YAPTIK MÜŞTERİLERİMİZ DERGİ / EKLER NEREDEYİZ
ANA SAYFA EMAIL BİZE ULAŞIN

REKLAM VE TANITIM HİZMETLERİ

- Sunum, Prezentasyon
- Medya ve Reklam Planlaması
- Promosyon
- Kampanya Prezentasyon
- Stratejik Planlama
- Medya Planlama ve Alışı
- Fotoğraf Çekimi (Stüdyo için / Stüdyo dışı)

Biz yaratıcı bir ekibiz.

Kreatif çalışma olmazsa olmazımızdır. İletişim bombardımanına maruz kaldığımız bu yüzyılda reklamlarınızla fark edilmek sizin arzunuz, bizim görevimizdir.

Diyoruz ki,

ERGUVAN olarak reklamın mutlaka iş yapması gerektiğine inanırız. Bunun için işe en başında başlarız. "Ne yapmak istiyoruz ?" sorusuyla başlayan süreçte "Kime, ne zaman, ne kadar süreyle, hangi araç ve kanallarla ne yapmamız gerekir"e kadar tüm aşamaları sorgularız.

Doğru sonuca ulaşmak için, doğru hamleleri yapmak gerekir. Atılan her adım, titizlikle incelenmeli, deneyimle yoğurulmalı, stratejik bir bakış açısıyla harmanlanmalıdır.

Üründen çok kalitenin, maddeden çok fikrin ve üretimden çok pazarlamanın değer kazandığı günümüz rekabet koşullarında markanızda fark yaratmak için çalışıyoruz.

Baskı Hizmetleri   Açıkhava Reklam Hizmetleri   İnternet Hizmetleri
Kurumsal Kimlik Çalışması
Kurumsal Kitap Hazırlığı
Marka Adı Çalışması
Amblem, Logo
Baskı ve Dergi İlanları
Katalog, Broşür, Insert
Dosya
Bloknot
  Afiş, Poster, Dönkart Tasarımı
Bülten Çalışmaları
Föy, El İlanı
Etiket Tasarımı
Dergi, Kitap
Tebrik, Kutlama Kartı
Davetiye, Takvim

  Billboard
Tabela
Totem
Indoor-Outdoor
Araç Giydirme
Fuar Standı
Dijital Baskı
  Web Site Tasarımı
Hosting, Domain
Interaktif CD
Yazılım, E-Ticaret
 
Konak Mah. Eğitimciler Cad. Ahmet Osmanbey Apt. No:32 Kat:3 D:5 Nilüfer / BURSA         Tel : 0224 451 99 00   E-mail: info@erguvan.com.tr